Missioon

Minu missiooniks on aidata ägedatel naistel saada veel suurepärasemaks ja saavutada oma isiklikud tervisealased eesmärgid läbi teadliku treeningu, toitumise ja tervisliku eluviisi.

Toitumise entusiast

Toitumisalased teadmised omandatud FAF personaaltreeneri ning jõusaalitreeneri koolitustelt ning iseend pidevalt teaduslike allikate abil harides. Usun, et tervislik toitumine on pikaaegne elustiili oluline komponent. Olen abiks toitumisnõustamisega, toitumisalase harimisega ja menüü koostamises.

Personaaltreener

Läbinud FAF personaaltreeneri koolituse 2019-2020. aastal. Oman EOK tase 3 treenerikutset jõutõstmise erialal. Osalenud jõusaalialastel täiendkoolitustel ja olnud ka rühmatreener. Lisaks jõutreeningule harrastan ise ka jooksmist. Naudin ka joogat ja rühmatreeninguid. Harin end treeningute vallas läbi teaduslike allikate.

Eluviisi kujundaja

Usun positiivsesse ellusuhtumisse ja täidan oma eesmärke läbi positiivsete harjumuste. Täiendan end eluviisi ja heaolu osas läbi kursuste, raamatute ja loengute. Usun, et igaüks saab oma eluviisi kujundada paremaks läbi enesearengu ja endale aja pühendamise. Minu eesmärk on ka teisi suunata parema, õnnelikuma ja tervislikuma eluviisi suunas.

Esmane TASUTA konsultatsioon