klientide tagasiside

Tahan jagada Teiega oma armsate klientide edulugusid, eesmärkide poole püüdlemist ja uute avastuste tegemist tervisliku eluviisi teekonnal

Toitumise klientide tagasiside

Tõusud ja mõõnad

Alumise tagasiside andnud kliendiga oleme koostööd teinud samuti jaanuarist 2021. Eesmärk oli muuta toitumine korrapärasemaks ja vältida õhtuseid magusa näksimisi, mille jaoks panime paika kindlad toiduajad ja kaloraaži. Tuleb ette nii kordaminekuid, kui tagasilööke, kuid soov tervislikuma eluviisiga jätkata on olemas ja koostöö jätkub.

Unistuste poole

Ülemise tagasiside andnud kliendiga oleme koostööd teinud alates jaanuarist 2021 ja jätkame jõudsalt. On nii tõuse ja mõõnu, kuid enesetunne ja rahulolu peegelpildiga on paranenud. Proovitud on mitmeid retsepte ja ka pere kaasatud oma toitumisharjumustesse. Kaotatud on juba üle 5kg, aga jõudsalt edasi.

Paindlikkus ja tasakaal

Ülemise tagasiside andnud kliendiga tegeleme rahulolu saavutamisega, toitumise muutmisega eluviisi osaks ja uute maitsete tutvumisega. Õpime üheskoos, et tervislik toitumine on paindlik ja piirangutevaba ning katsetamist on tõesti tohutult palju. Kaotatud sentimeetrid ja saavutatud parem enesetunne on juba lisaboonusena ligi hiilinud.

Personaaltreeningu klientide tagasiside

Positiivsed emotsioonid

Minu eesmärk on läbi personaaltreeningu lisaks teadmistele ja oskustele anda edasi ka positiivseid emotsioone, et treening oleks meeldiv, meeldejääv ja üks parimaid osi kliendi päevast. 

Areng on oluline

Personaaltreeningu abil oleme püsiklientidega saavutanud mitmeid personaalseid eesmärke. Kliendid saavad tuvastada enda nõrku ja tugevaid külgi ja seeläbi näha arengut iga treeninguga.

Tugevad naised

Peamisteks klientideks on aja jooksul olnud naisterahvad. Mõned on kohe eriti tugevad, kes suudavad liigutada enda keharaskussest suuremaid raskuseid, mis on tõesti muljetavaldav ja suurepärane tulemus.