treening- ja toitumisnõustamine

Teenus on Sulle, kui soovid alustada treeningute ja tervisliku toitumisega, kuid ei tea päris täpselt millest ja kuidas alustada

eluviis

Konsultatsiooni käigus süveneme Sinu üldisesse eluviisi, et saada aimu, kuidas sobitada tervislik toitumine ja treenimine Sinu igapäevaellu. Vaatame üle Sinu päevaplaani, harjumused ja eelistused. Paneme paika võimalused, kuidas leida parimad lahendused Sinu eesmärkide täitmiseks.

TREENINGPLAAN

Treeninguid planeerides vaatame üle, mis on Sinu eelnev treeningtaust ja kogemused, Süveneme sellesse, mida Sulle teha meeldib ning mida saame üheskoos muuta. Paneme paika võimalused, mida Su keha võimaldab Sul teha ning koostame vastava plaani, et saaksid liikuda kas iseseivalt või personaaltreeningu abil edasi.

TERVISLIK TOITUMINE

Konsultatsiooni käigus keskendume senistele toitumisharjumustele ning vaatame tulevikku. Eesmärk on selgitada välja, mis vajaks muutmist ning millele peaks toitumise osas rohkem tähelepanu pöörama. Lähtume Sinu isiklikust eesmärgist - olgu selleks kaalumuutus, tervise parandamine või üldine hea enesetunne.